Glavni sponzor košarkarjem podaril priznanje za dosežke v zadnjih letih

Glavni sponzor košarkarjem podaril priznanje za dosežke v zadnjih letih

Podjetje Kolpa d.d. Metlika je kot glavni pokrovitelj črnomaljskemu košarkarskemu kolektivu podelilo priznanje za dosežke v zadnjih letih. Na podelitvi so poleg predsednika Ivota Vrščaja in tajnika Milana Kordiča, obiskovalce pozdravili tudi košarkarji. Predsednik KK Kolpa Črnomelj je priznanje prejel iz rok direktorja Kolpe g. Kulovca. Ob tem se je Vrščaj zahvalil za dolgoletno podporo in poudaril, da se uspešnega sodelovanja nadeja tudi v prihodnosti. 

 

Spomnimo, Kolpa je v lanski sezone dosegla najboljše rezultate doslej. V II. SKL so dosegli 4. mesto, uspela pa jim je tudi zgodovinska uvrstitev na zaključni turnir pokala Spar. Letošnja sezona se začenja čez nekaj več kot mesec dni. Prvo domačo tekmo bo Kolpa odigrala proti Termam Olimie, ki ciljajo na uvrstitev v Ligo Telemach, okrepil pa jih je tudi dolgoletni član Kolpe, Anže Cerkovnik. 

 

 

« Nazaj na Novice

 • GENERALNI SPONZOR - Kolpa d.d., Metlika
 • Občina Črnomelj
 • Adria Dom
 • EMV Vrščaj d.o.o.
 • Elektrolux d.o.o.
 • Avtohiša Vrtin
 • West Transport d.o.o.
 • Kvant d.o.o.
 • Breza - plus d.o.o.
 • Piccolo cafe
 • Ključavničarstvo Matej Adlešič s.p.
 • Vulkanizerstvo Kocjan
 • Delta vod, Inštalacije Šveb
 • Kemična čistilnica Mitevski Ivan s.p.
 • Feros d.o.o.
 • Judež d.o.o.