Milan Kordič: Moji košarkarski začetki

Milan Kordič: Moji košarkarski začetki

Milan Kordič, ki ga vsi poznamo kot obraz črnomaljskega košarkrskega kluba, je po 25 letih dela v trenerski službi zapisal nekaj svojih videnj košarkarskega dogajanja v Črnomlju. Kot sam pravi, se je njegova košarka začela na "Šupi", za katero vedo le redki iz današnje generacije. V neprecenljivem zapisu najdemo imena legend črnomaljske, belokranjske in jugoslovanske košarke ter športa. Ne manjka zanimivih prigod, ki bodo navdušile vsakega. Tako tiste, ki boste svoje ime našli med vrsticami kot tiste, ki ste že kdaj prisluhnili kakšni izmed mnogih dogodivščin. 

 

Kakorkoli, zapis, vreden branja, ki vas vsekakor ne bo pustil ravnodušne. Tako kot avtorja ne pusti ravnodušnega košarka.  

 

Zapis najdete v priponki... 

« Nazaj na Novice

 • GENERALNI SPONZOR - Kolpa d.d., Metlika
 • Občina Črnomelj
 • Adria Dom
 • EMV Vrščaj d.o.o.
 • Elektrolux d.o.o.
 • Avtohiša Vrtin
 • West Transport d.o.o.
 • Kvant d.o.o.
 • Breza - plus d.o.o.
 • Piccolo cafe
 • Ključavničarstvo Matej Adlešič s.p.
 • Vulkanizerstvo Kocjan
 • Delta vod, Inštalacije Šveb
 • Kemična čistilnica Mitevski Ivan s.p.
 • Feros d.o.o.
 • Judež d.o.o.