Poraz v Ilirski Bistrici pomeni pot v dodatne kvalifikacije

Črnomaljski košarkarji so se po porazu v zadnjem krogu rednega dela II. SKL znašli v kvalifikacijah za obstanek v drugoligaški konkurenci. V Črnomlju bosta gostovali ekipi Medvod in Ljubljane.

Petrov o sodelovanju s Kolpo

Simon Petrov po osvojenem naslovu mladinskega državnega prvaka z ekipo Krke v intervjuju za spletni portal Kosarka.si pohvalil tudi sodelovanje s KK Kolpa Črnomelj.

Kolpa po porazu s Sežano ostaja v boju za obstanek

Minulo soboto sta se v okviru 19. kroga 2. slovenske košarkarske lige v Črnomlju pomerili ekipi Košarkarskega kluba Črnomelj in Mesarije Prunk iz Sežane. Za domačine je bila tekma pomembna z vidika neposrednega obstanka v tekmovanju, za favorizirane goste pa zaradi možnosti uvrstitve v kvalifikacije za uvrstitev v 1. ligo Nova KBM. V razburljivem srečanju so po napeti končnici Črnomaljci morali priznati premoč gostom. Sežana je slavila z 90:88.

Trojni dvojček Mežana in 33 točk Butale za izjemno zmago v Konjicah

Košarkarji Kolpe so svoje delo v 17. krogu II. SKL opravili že v petek. V Konjicah so domačine ugnali z 80:96 in se s tem »maščevali« za boleč poraz v Črnomlju. Med odličnimi Črnomaljci sta izstopala Mežan in Butala.

Lozarjev šov za izjemno pomembno zmago nad Mariborom

Košarkarji Kolpe so v 16. krogu II. SKL v domači dvorani še drugič v sezoni premagali Maribor. Izjemno tekmo je odigral Matic Lozar, ki je ob 25 točkah dosegel tudi 14 skokov in 6 podaj ter postal najkoristnejši igralec kroga.

Kolpa prejela občinsko priznanje za najboljši športni kolektiv leta 2015

Članska ekipa Kolpe Črnomelj je za svoje uspehe v sezoni 2014/15 s strani Občine Črnomelj prejela priznanje za najboljši športni kolektiv v letu 2015.

Grosuplje ponovno nerešljiva uganka za Kolpo

Kolpa je po zimskem premoru gostovala v Grosupljem. Domačini so bili v dvorani Brinje še drugič letos uspešnejši. Končni rezultat: 88-65 v prid Grosuplja.

Kolpa klonila proti Slovanu

Kolpa je po zmagi nad Plamo Pur prejšnji konec tedna, tokrat pred domačim občinstvom ostala praznih rok. Ekipa Slovana je bila preveč razigrana za oslabljene Črnomaljce.

Po prazničnem premoru se v Črnomelj vrača košarka

Prihajajoči konec tedna bodo ponovno na parketu prav vse selekcije Kolpe. Kljub temu, da člansko ekipo čaka težko gostovanje v Kranju, si bodo črnomaljski ljubitelji košarke lahko od petka do sobote v dvorani OŠ Mirana Jarca ogledali kar pet košarkarskih tekem.

Polovično uspešen štajerski vikend

Članska ekipa v Celju ni uspela premagati domačinov, mladinci pa so se z zmago vrnili iz Maribora.