Rističev show za slavje Kolpe proti Grosuplju

V 4. krogu II. SKL je Kolpa na domačem parketu gostila ekipo Grosuplja. Po izjemni strelski predstavi Črta Rističa, ki je dosegel kar 48 točk, je Kolpa slavila z 98:91. S tem so Črnomaljci zasedli 5. mesto na lestvici.

Zamujena priložnost v Hrastniku

Košarkarji Kolpe so v 3. krogu gostovali v Hrastniku in izgubili s šestimi točkami razlike. Nekaj več zbranosti v zaključku tekme pa bi jim lahko prineslo tudi zmago v Zasavju.

Kolpa brez presenečenja proti Termam Olimia

Kolpa je po zmagi nad Slovanom na domačem parketu gostila prve favorite prvenstva - Terme Olimia - ki odkrito ciljajo na uvrstitev v Ligo Telemach. Končni rezultat je bil 78:92 v prid gostov.

Skalp Slovana na uvodu v sezono

Košarkarji Kolpe so v 1. krogu letošnje drugoligaške sezone ugnali ljubljanski Slovan. Na Kodeljevem je bilo 82:84 v prid Belokranjcev. Navdušili Butala, Kužnik in Mežan.

Uvodnik v košarkarsko sezono

Pred Kolpo je nova sezona v II. SKL. Z nekaj novimi obrazi in trenerjem Petrovom bodo Črnomaljci ponovno skušali napolniti tribune črnomaljske dvorane. V članku preberite o sestavi ekipe in sporedu tekem v prvi polovici sezone.

MALA ŠOLA ŠPORTA

Mala šola športa odpira svoja vrata v vrtcu in osnovni šoli!!

Urnik treningov za sezono 2015/2016

Preberite kdaj bodo trenirale selekcije našega kluba.

Glavni sponzor košarkarjem podaril priznanje za dosežke v zadnjih letih

FOTO: Podjetje Kolpa d.d. Metlika je kot glavni pokrovitelj črnomaljskemu košarkarskemu kolektivu podelilo priznanje za dosežke v zadnjih letih. Na podelitvi so poleg predsednika Ivota Vrščaja in tajnika Milana Kordiča, obiskovalce pozdravili tudi košarkarji.

Milan Kordič: Moji košarkarski začetki

"25 let trenerskega dela!? Uspešnega? Neuspešnega? Ne bom in ne morem se sam ocenjevati." Žune, Dane, Gero, Igor, Mare, Silvek in Bojc v kombinaciji z Divcem ter Petrovičem. Vse jih veže košarka na "Šupi" ali na "Gornjem igrišču". Ne verjamete?

FOTO: Poletna Šola košake v polnem zagonu

Kljub zasluženemu poletnemu premoru, pri KK Kolpa skrbimo za nenehno napredovanje mladih upov. Za nami je že prvi teden letošnje poletne Šole košarke, ki bo trajala vsak delovni dan do 31. julija.