Mini Belokranjska košarkarska liga

Končala se je tudi Mini Belokranjska košarkarska liga za sezono 14/15, v kateri nastopajo osnovnošolci iz vseh treh belokranjskih občin.

Zaključek Belokranjske košarkarske lige pripadel ekipi Bar Gušt

S finalom in tekmo za tretje mesto se je zaključila letošnja Belokranjska košarkarska liga. Na zaključnih obračunih se je zbrala zavidljiva množica navijačev, ki so pospremili že 20. sezono BKL-ja.

Z zmago po podaljšku končali najuspešnejšo sezono v zgodovini kluba

Košarkarji Kolpe so v Ajdovščini zaključili z letošnjimi nastopi v II. SKL. Z zmago po podaljšku s 74:84 so si priigrali končno 4. mesto na ligaški lestvici, kar je brez dvoma najvišja uvrstitev v zgodovini črnomaljske košarke.

Zmago nad Litijo košarkarji poklonili navijačem in trenerju

S tekmo proti Litiji so se košarkarji Kolpe poslovili od domače dvorane. Kot je bilo to v letošnji sezoni navada, so tudi tokrat poskrbeli za veselje dvojih navijačev. Litijo so premagali s 75:70. S tem so si zagotovili tudi najboljši rezultat kluba v njegovi zgodovini.

Kolpa po dveh podaljških strla odpor Parkljev

Zadnjo 'delovno' soboto v letošnji sezoni so košarkarji Kolpe naredili kar se da napeto in dramatično. Po vodstvu s 17 točkami razlike, smo na koncu spremljali kar dva podaljška! Kolpa je slavila s 84:79.

Zdesetkana Kolpa nemočna proti Triglavu

V 19. krogu II. SKL se je Kolpa s Kranjem spopadla zelo oslabljena. Ob Jancu in Zupanu, ki zaradi poškodb sploh nista nastopila, sta zobe stisnila Lozar in Beličič, ki med tednom zaradi poškodb in bolezni nista trenirala. Triglav je dano priložnost s pridom izkoristil in slavil s 65:74.

Visok poraz slaba iztočnica pred nizom domačih tekem

Kolpa je še drugič letos gostovala v Ilirski Bistrici. Plama Pur, ki se krčevito bori za obstanek v II. SKL, je bila proti Kolpi prepričljivo boljša. Temu primeren je bil tudi razultat. Končna razlika 28 točk je bila absolutno previsoka. Kolpo sedaj čakajo kar tri zaporedne domače tekme.

Z zmagama nad Hrastnikom in Celjem do tretjega mesta

Kolpa nadaljuje z odličnimi predstavami. Po zmagi v Hrastniku, so Črnomaljci uspešno prestali tudi celjski test v domači dvorani. S tem so se na tretjem mestu ligaške lestvice, ki vodi v dodatne kvalifikacije za Ligo Telemach, izenačili z Lastovko.

Kolpa brez uspeha proti vodilnemu LTH-ju

V Črnomlju je gostovala najboljša ekipa letošnje drugoligaške sezone. V tekmi, ki so jo v veliki meri zaznamovale sodniške odločitve, je večjo zbranost pokazalo gostujoče moštvo in slavilo z 72:79.

NAVIJAČI USTVARILI PRAZNIK ČRNOMALJSKE KOŠARKE V LAŠKEM

Črnomaljski košarkarji in njihovi navijači so na četrfinalnem obračunu proti Krki poskrbeli za fascinanten košarkarski dogodek, ki se ga bodo tako igralci, kot tudi navijači spominjali še dolgo.