KOLPA PRED VRATI UVRSTITVE MED 8 NAJBOLJŠIH V SLOVENIJI!

KOLPA PRED VRATI UVRSTITVE MED 8 NAJBOLJŠIH  V SLOVENIJI!

Črnomaljski košarkarji so znova slavili. Svojo 8. zaporedno zmago so dosegli v pokalu SPAR, kjer so si v Ilirski Bistrici zagotovili 11 točk prednosti pred povratno tekmo v Črnomlju. Nasmiha se jim uvrstitev med osem najboljših ekip v Sloveniji!

Več »

ZMAGOVITI POHOD SE NADALJUJE; KOLPA POPLAVILA TUDI PARKLJE!

Bežigrajski Parklji so pred začetkom obračuna veljali za eno najbolj vročih ekip II. SKL. Kljub temu jim ni uspelo prekiniti fantastičnega niza zmag črnomaljske Kolpe, ki sedaj znaša 7 tekem in nov dvig na prvenstveni lestvici. Po dramatični zmagi po podaljšku, Kolpa zaseda 4. mesto in bo tam tudi pričakala konec koledarskega leta.

Več »

Nezaustavljiva Kolpa; iz Kranja s 6. zaporedno zmago

KK Kolpa igra odlično. V predhodno odigrani tekmi 8. kroga II. SKL so v gosteh popolnoma nadigrali ekipo Kranja in se povzpeli na visoko 3. mesto prvenstvene lestvice. Poraza ne poznajo že 6. tekmo zapored.

Več »

Zmagovalni vikend za črnomaljsko košarko

KK Kolpa Črnomelj je pretekli vikend dosegla odlične rezultate v vseh selekcijah. Zmago so si prislužili tako člani, kot tudi mladinci in kadeti.

Več »

Izvrstna košarka za 5. zaporedno zmago!

Številni gledalci so bili v soboto priča košarkarskemu prazniku v Črnomlju, kjer je Kolpa ostala neporažena na domačem parketu. Izenačena tekma je postregla z atraktivnimi zabijanji, blokadami, norimi trojkami, glasno publiko in nadvse napeto končnico v kateri so Črnomaljci še tretjič zapored dosegli prvenstveno zmago.

Več »

Iz Celja z zmago!

Košarkarji Kolpe so na letošnjih gostovanjih pokazali le bled obraz ekipe, ki je v domači dvorani še nepremagana. Vse se je spremenilo včeraj, ko so v Celju z izvrstno igro ugnali doma še neporažene Celjane. Končni rezultat 68:78.

Več »

Visoka zmaga za mirno pot v Nazarje

Kolpa je v prvi tekmi 4. kroga pokala Spar visoko, z 88:53 premagala ekipo Nazarja. Zmaga ni bila nikoli pod vprašajem, saj so Črnomaljci tekmo nadzorovali od začetka do konca. Povratna tekma jih čaka naslednji teden v Nazarju, kjer si lahko zagotovijo vstop med 16 najboljših ekip pokala Spar.

Več »

Kolpa ostaja neporažena na domačem parketu

V atraktvini tekmi petega kola II. SKL je domača Kolpa odpravila ekipo Hrastnika, z rezultatom 85:74. Kolpa je tekmo nadzorovala skozi celotno srečanje in uspešno odbila napad gostov v tretji četrtini ter tekmo mirno pripeljala do konca. Pri domačih je znova izstopal odlični Anže Cerkovnik (26t, 12s), pri Hrastniku pa Anže Maček (21t). Kljub dominantnemu Cerkovniku pa je Kolpa prikazala kolektivno igro, saj je kar pet igralcev preseglo mejo desetih točk.

Več »

Tudi v tretje brez uspeha na gostovanju

Kolpa je tudi na tretjem letošnjem gostovanju ostala praznih rok. Spodbudne igre v prvem polčasu Črnomaljci niso uspeli prenesti v drugih dvajset minut, Škofja Loka pa je napake brez zadržkov kaznovala.

Več »

Preko Krškega v 4. krog Pokala SPAR

Košarkarji Kolpe so uspeli zadržati prednost, ki so si jo priigrali na domači tekmi 3. kroga Pokala SPAR ter se kljub porazu na gostovanju zanesljivo uvrstili v nadaljevanje tekmovanja.