V Črnomlju padel Slovan

Kolpa Črnomelj je v 3. kolu 2. SKL v domačo dvorano privabila več kot 200 obiskovalcev. Na prvi domači prvenstveni tekmi so Črnomaljci strli odpor slovitega Slovana in zmagali z 91:74. Levji delež k zmagi je prispeval neustavljivi Anže Cerkovnik, ki je ob 19 točkah zbral neverjetnih 17 skokov in kar 5 podaj.

Prepričljiva zmaga Kolpe v pokalu Spar

Domača ekipa je prepričljivo odpravila nasprotnika iz Krškega in si tako zagotovila lepo prednost pred povratno tekmo v Krškem, ki bo 11.11.2014. Tekma se je končala z rezultatom 93:69.

Vabilo na domače tekme Kolpe, v soboto 8.11.2014

Vabljeni na sobotne tekme KK Kolpa Črnomelj. Mlajši pionirji se bodo pomerili z ekipama Brežic in Metlike, člani pa z ekipo ljubljanskega Slovana.

Vabljeni na tekmo pokala Spar

Vabljeni na tekmo pokala Spar proti ekipi Posavja Krško, ki je tudi prva domača tekma članske ekipe Kolpe v letošnji sezoni in generalka pred sobotno tekmo proti Slovanu.

Lastovka premočna

Za košarkarji črnomaljske Kolpe sta prvi tekmi letošnje sezone in za mnoge poznavalce imajo za seboj najtežji del sezone. Oba nasprotnika, Terme Olimje v prvem in Lastovka v drugem krogu, ciljata na uvrstitev v prvo ligo in veljata za prva favorita letošnje drugoligaške konkurence. Žal Kolpi tudi proti Lastovki ni uspelo presenetiti in 'ukrasti' dveh točk.

V Podčetrtku zmanjkalo moči za preobrat

Črnomaljska Kolpa je v prvem kolu 2. SKL gostovala v Podčetrtku pri ekipi Terme Olimje, ki na začetku sezone velja za glavnega favorita za napredovanje v prvo ligo. Po slabem prvem polčasu so se belokranjci zbrali, vendar je kljub temu je v zaključku zmanjkalo moči za popoln preobrat.

Mala šola športa in šola košarke

Igraj in se zabavaj! Vadba namenjena najmlajšim!

Sodelovanje KK Kolpa in KK Krka

Pri KK KOLPA ČRNOMELJ z velikim veseljem objavljamo prve rezultate povezovanja in sodelovanja s KK KRKA Novo mesto. Novi trener članske ekipe je postal Vladmir Anzulovič, igralske pridobitve pa so mladi reprezentanti Janc,Zupan in Kužnik.