Rezultati tekem - 13. in 14.1.2018

Rezultati tekem - 13. in 14.1.2018

Prve tekme so odigrali najmlajši dečki ( U11), ki so na turnirju v Hrastniku izgubili od domačinov ter premagali Metliko.

Mlajši dečki (U13) so na sobotnih tekmah pred domačim občinstvo iztržili polovičen uspeh. V prvi tekmi so suvereno premagali goste iz Grosuplja (51:15), v drugi tekmi pa tesno izgubili proti ljubljanskim Parkljem (42:48).

Starejši dečki (U15) so doma izgubili proti gostom iz Krškega, z rezultatom 49 proti 58.

Kadeti (U17) so v domači dvorani premagali Jesenice z rezultatom 80:64.

Mladinci so v tesni tekmi morali priznati premoč košarkarjem Sežane, končni rezultat 61:56 za goste.

Člani so si na gostovanju v Gorenji vasi rutinirano priigrali zmago. Po dobrem začetku, s serijo 8:0, so nekoliko popustili in dovolili nasprotniku da izenači, potem pa do konca druge četrtine znova odigrali bolje in odšli na odmor s prednostjo desetih točk. V tretji četrtini so z dobro igro v obrambi prednost dvignili na neulovljivih 20 točk ter že pred koncem tekme rešili dvome o zmagovalcu. Najboljši strelci pri Kolpi: Butala (16), Grdešič (15) in Mervar (12), za Gorenjo vas pa Šturm (14) in Mezek (10).

 

« Nazaj na Novice

 • GENERALNI SPONZOR - Kolpa d.d., Metlika
 • Občina Črnomelj
 • Adria Dom
 • EMV Vrščaj d.o.o.
 • Elektrolux d.o.o.
 • Avtohiša Vrtin
 • West Transport d.o.o.
 • Kvant d.o.o.
 • Breza - plus d.o.o.
 • Piccolo cafe
 • Ključavničarstvo Matej Adlešič s.p.
 • Vulkanizerstvo Kocjan
 • Delta vod, Inštalacije Šveb
 • Kemična čistilnica Mitevski Ivan s.p.
 • Feros d.o.o.
 • Judež d.o.o.