Rezultati tekem Kolpe

Rezultati tekem Kolpe

ČLANI:

Člani so sezono začeli z dvema zmagama v gosteh in napredovanju v pokalu Spar.

V prvi tekmi sezone so bili v gosteh, z rezultatom 66:73, boljši od Litije. Za domače so največ točk dosegli Butala (19 točk), Mervar (18) in Lozar (13), za goste pa Pušič (22) in Dobravec (17).   STATISTIKA

Tudi drugo tekmo je Kolpa odigrala v gosteh. Tokrat so z odlično igro premagali gostitelje KK Krvavec Meteor. Končna razlika je znašala 22 točk, rezultat 48:70. Za domače so zadevali Lozar (16 točk), Beličič in Butala (10), pri gostih je bil najboljši Škrlec (13 točk) STATISTIKA

Poleg ligaškega tekmovanja je potekalo tudi prvo kolo pokala Spar, kjer je Kolpa izločila stare znance iz Hrastnika ( 1. tekma 85:75 za Hrastnik, 2. tekma 69:85 za Kolpo). V nadaljevanju pokalnega tekmovanja Kolpo čaka drugoligaš Podčetrtek. 

U19 - 1.B SKL

V 1. kolu 1B lige za mladince je Kolpa v gosteh visoko izgubila v dvoboju s KK Janče A. Rezultat 81 : 47

U17 -  2. SKL

Kadeti so sezono začeli z dvema zmagama. V gosteh so ugnali novomeške Trote ( 50:66 ) in doma dobili dvoboj z Metliko ( 64:46 )

U15 - 2. SKL

48:81 - Kolpa : Metlika

56:101 Kolpa: Brežice

U13 - 2. SKL ( nastopamo z združeno ekipo Črnomlja in Metlike)

Krka zeleni : Kolpa Črnomelj/Metlika 41:25

Brežice: Kolpa Črnomelj/Metlika 38:33

 

 

 

 

 

 

 

« Nazaj na Novice

 • GENERALNI SPONZOR - Kolpa d.d., Metlika
 • Občina Črnomelj
 • Adria Dom
 • EMV Vrščaj d.o.o.
 • Elektrolux d.o.o.
 • Avtohiša Vrtin
 • West Transport d.o.o.
 • Kvant d.o.o.
 • Breza - plus d.o.o.
 • Piccolo cafe
 • Ključavničarstvo Matej Adlešič s.p.
 • Vulkanizerstvo Kocjan
 • Delta vod, Inštalacije Šveb
 • Kemična čistilnica Mitevski Ivan s.p.
 • Feros d.o.o.
 • Judež d.o.o.