Sodelujte tudi vi !

Vsak lahko nameni del dohodnine Košarkarskemu klubu Kolpa Črnomelj !

Možnost donacije imate vsi, ki oddajate dohodninsko napoved. Torej vsi davčni zavezanci, ki ste rezidenti Republike Slovenije v skladu z zakonom, ki ureja dohodnino. Do 0,5 % dohodnine, odmerjene z dokončno odločbo od dohodkov, ki se vštevajo v letno davčno osnovo, lahko namenite enemu ali več upravičencem s seznama v Uredbi o namenitvi dela dohodnine za donacije.

Obrazec pošljete na najbližji Finančni urad ali ga prinesete k nam in ga mi pošljemo za vas!

Možnost izpolnitve obrazca imate tudi na http://dobrodelen.si/sl/index/chooseorganizations (vnesite dav.št. kluba - 48913022 in sledite navodilom)

Donacija dohodnine ne bremeni zavezance in vas nič ne stane.
Več o namenitvi dela dohodnine lahko preberete tudi na informativnem portalu www.dobrodelen.si

V kolikor želite Košarkarskemu klubu Kolpa Črnomelj še dodatno pomagati nam lahko namenite donacijo.

(datoteke/vloga za donacijo priložena na dnu strani)

• Ambiens d.o.o.
  • Zavarovalna hiša Luič